Praca

Dekorator to sieć marketów, która jest wiodącą marką na lokalnych rynkach remontowo-dekoracyjnych. Firma powstała w roku 1991. Obecnie w Polsce Dekorator dysponuje 3 marketami i zatrudnia około 35 osób. Dekorator swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, niskim cenom, dogodnym godzinom otwarcia marketu (również w weekendy) oraz profesjonalnemu zespołowi pracowników.

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Sprzedawca - Tomaszów Mazowiecki

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki
Region: łódzkie

CV prosimy wysyłać na adres : rekrutacja@dekorator.info.pl

Zakres obowiązków:

– zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie

– aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

– dbanie o ekspozycję towarów zgodne ze standardami Dekoratora

– utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami Dekoratora

Od kandydata oczekujemy:

– wykształcenia średniego

– zorientowania na klienta oraz zmysłu handlowego

– umiejętności pracy w zespole i komunikatywności

– wysokiej kultury osobistej, zaangażowania i uczciwości

– dobrej organizacji pracy, systematyczności i umiejętności szybkiego uczenia się

– dyspozycyjności – gotowości do pracy także w soboty i niedziele

– mile widziana znajomość artykułów jednego z działów lub doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

– stabilność zatrudnienia na umowę o pracę

– system premiowania i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

– szkolenia rozwojowe oraz możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych

– możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

– pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

– przyjazną atmosferę pracy

– osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu

Administratorem Państwa danych osobowych jest Marbex Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Milenijna 40/42, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, info(at)marbex.pl, ( 447 – pokaż numer telefonu – .

Podane przez Panią/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, a dostęp do przesłanego przez Panią/Pana CV będą mieli wyłącznie pracownicy Marbex sp. Z o.o., na czas trwającej rekrutacji.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich kopii, a także ich poprawiania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu. W dowolnym momencie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia na nas skargi do organu nadzorczego – szczegóły może Pani/Pan znaleźć pod adresem: https://giodo.gov.pl/579

Przesłanie przez Panią/Pana CV jest warunkiem niezbędnym by uwzględnić Panią/Pana w ramach procesu rekrutacji.