O firmie

Historia firmy

Jesteśmy bezpośrednim Importerem dywanów z całego świata. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych i największych Światowych producentów – między innymi z Polski, Belgii, Turcji, Serbii, Izraela, Indii, Chin, Egiptu, Nepalu oraz wielu innych. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najlepsze produkty w najniższych cenach.

Na Polskim rynku jesteśmy obecni już od 1991 roku. Pierwszy sklep otworzyliśmy w roku 1993 w Górze Kalwarii. Rok później sklep w Tomaszowie Mazowieckim, który w roku 2006 został przeniesiony w nowe miejsce i uzyskał nazwę Dekorator. Dzięki temu, iż nasz sklep ma powierzchnię blisko 2000 metrów kwadratowych, jesteśmy w stanie oferować naszym klientom bardzo szeroki asortyment artykułów.

Przy tym należy zwrócić również uwagę na dużą fachowość i doświadczenie personelu co razem daje solidną ofertę. W chwili obecnej nasze towary oferujemy w sieci trzech sklepów własnych oraz w wielu punktach w całej Polsce, zaopatrujących się (dzięki najniższym na rynku cenach) właśnie u nas. Gwarancje cen i jakości naszych artykułów mają Państwo dzięki temu, iż nasze towary kupujemy bezpośrednio u producentów, posiadamy dużą liczbę odbiorców (obniża to cenę w wyniku korzyści skali zakupu), pracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz prowadzimy stałą kontrolę tak aby zawsze trzymać rękę na pulsie.

Cele i misja

Celem naszej firmy jest dostarczenie wszelkich artykułów potrzebnych przy remoncie lub wykańczaniu swojego lokum w każdy dzień tygodnia. Dzięki nam nie musisz się martwić jeśli w niedziele zabraknie Ci gwoździa czy śruby – to i wiele innych znajdziesz u nas – nie martwiąc się o koszta i bez potrzeby wyjazdu do większych miast!

Niezaprzeczalnie celem naszej firmy jest także rozwój, który wiąże się z utrzymywaniem Klientów i pozyskaniem nowych. Jest to główny powód naszej konkurencyjności na rynku.
Musimy bowiem dbać o jakość naszych produktów i usług oraz być zawsze pewni, że ceny jakie oferujemy są najlepsze. Stale dążymy do tego aby nasze sklepy były zdrową alternatywą dla ogromnych supermarketów. Osiągamy to poprzez obniżanie cen a zarazem dbanie o odpowiednią obsługę klienta. Staramy się być pierwsi we wprowadzaniu nowości na rynek.

Śledzimy nowinki w branży dekoracji regularnie odwiedzając targi oraz doszkalając nasz personel. Jednocześnie usiłujemy nie stracić z oczu naszego Klienta, który zawsze jest na pierwszym miejscu – a spełnienie jego przyszłych wymagań jest dla nas największym wyzwaniem.

Docenili nas

Pomagamy/sponsorujemy

Staramy się dostrzegać problemy i potrzeby innych.

  • Jesteśmy sponsorem tomaszowskiej drużyny Dziewcząt w piłce nożnej „DARGFIL”. Pomagamy przy zakupie nowych strojów oraz przy organizacji upominków dla zawodniczek. Staramy się również pomagać w organizacji imprez okolicznościowych z udziałem zawodniczek oraz stanowimy duchową pomoc dla trenerów.
  • Wspomagamy i zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Zapewniamy im odpowiednie warunki pracy i zostaliśmy wyróżnieni znakiem „W PEŁNI ZARADNI”. To naprawdę nie jest trudne :)
  • Wielokrotnie byliśmy sponsorem i pomagaliśmy w organizacji imprezy regionalnej „DNI TOMASZOWA”.
  • Już od kilku lat jesteśmy generalnym sponsorem rozdania nagród radia FAMA. Cieszymy się, że dzięki nam tomaszowianie mogą się bawić na tak wspaniałej imprezie razem z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny rozrywkowej.
  • Pomagamy Małym Dzieciom – Od kilku lat aktywnie wspomagamy „FUNDACJĘ NA RZECZ POMOCY DZIECIOM Z GRODZIEŃSZCZYZNY”. Fundacja prowadzi zbiórkę pieniędzy i organizuje pomoc dzieciom z tego regionu.
  • Od wielu lat wspomagamy „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”.
  • Pomagamy osobom Potrzebującym – Co jakiś czas wspomagamy akcje organizowane na rzecz osób poszkodowanych przez los. Staramy się pomagać przy zbiórkach pieniędzy na kosztowne operacje czy rehabilitację.
  • Od kilku lat Dekorator jest również sponsorem Tomaszowskiego Kręglarstwa oraz biegu Malinowskiego odbywającego się we wrześniu.