Regulamin Konkursu Loteria Paragonowa

Regulamin Konkursu LOTERIA PARAGONOWA

1. W konkursie udział może wziąć każdy, kto dokona zakupów w sklepie Dekorator w okresie 6.02.2020 – 27.02. 2020

2. Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać dowolnego zakupu w sklepie Dekorator oraz wypełnić ankietę

3. Ankiety bez podanego numeru paragonu i numeru telefonu nie biorą udziału w konkursie.

4. Zgłoszenia można składać w urnach w sklepie Dekorator w Tomaszowie Mazowieckim oraz w Rawie Mazowieckiej

5. Wybór zwycięskich ankiet z najciekawszymi odpowiedziami odbędzie się w PIĄTEK 14.02.2020, 21.02.2020 oraz 28.02.2020 o godzinie 8.00.

6. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie. Odebranie telefonu podanego na karcie konkursowej musi nastąpić najpóźniej po czterech sygnałach. Telefon zostanie wykonany w piątek w godzinach 10-16.

7. W razie braku możliwości skontaktowania się z wybraną osobą – zaproszenie przepada na rzecz kolejnej wybranej osoby.

8. Jeżeli w urnie znajdą się dwie (lub więcej) ankiety z tym samym numerem paragonu lub faktury – wszystkie te ankiety zostaną uznane za nieważne.

9. Zastrzegamy sobie prawo do zmian regulaminu bez konieczności informowania osób w nim biorących – zmiany regulaminu nie mogą być podstawą do jakichkolwiek skarg, odszkodowań lub roszczeń.

10. Nieodebranie zaproszeń w wyznaczonym terminie od skontaktowani się ze zwycięzcą oznacza rezygnację z nagrody.

11. Biorąc udział w konkursie akceptujesz jego regulamin.

12. Pracownicy sklepu nie mogą brać udziału w konkursie.

***Administratorem Państwa danych osobowych jest Marbex Sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Milenijna 40/42, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, info@marbex.pl, (44) 724-28-17.

Podane przez Panią/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie celem rozstrzygnięcia konkursu dostęp do Pani/Pana danych będą mieli wyłącznie pracownicy Marbex sp. z o.o. do dnia koncertu tj. 08.03.2020

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych i ich kopii, a także ich poprawiania, przeniesienia, zgłoszenia sprzeciwu. W dowolnym momencie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia na nas skargi do organu nadzorczego – szczegóły może Pani/Pan znaleźć pod adresem: https://giodo.gov.pl/579

Podanie przez Panią/Pana danych jest warunkiem niezbędnym by uwzględnić Panią/Pana w losowaniu nagród.

NAGRODĄ W KONKURSIE JEST POJEDYNCZE ZAPROSZENIE NA GALĘ MUZYKI ROZRYWKOWEJ TOP2020, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 8 MARCA 2020 W HALI SAMOCHODÓWKI W TOMASZOWIE MAZOWIECKIM.